Bu sayfadaki içerik, Adobe Flash Player'ın daha yeni bir sürümünü gerektiriyor.

Adobe Flash player Edinin

Ürünlerimiz
Kuzu
Dana
Pastırma ve Kavurma
Tavuk
Tabaklanmış Ürünler
Paketlenmiş Ürünler
 
Haberler
Web sitemiz yayında
Web sitemiz hakkındaki görüş ve önerilerinizi bize iletebilirsiniz....
Devamı
 
Kurumsal

Konya Ereğli'de 1975'te besicilikle başlayıp. 1980'de kasap açarak 1995yılına kadar sürdürmüş olup 1995 yılında bir aile şirketi olarak kurulmuştur.

Böylece kurumsallaşma yönünde ilk adım atılmış olup, 1997yılında İstanbul piyasasına toptan et sevkıyatına başlamıştır. 1999 yılında bir adım daha atarak, toptan ve perakende yerini kurarak doğrudan tüketiciye ulaşmanın gururunu yaşamıştır.

Ürettiği ürünlerini pazarlama süreci içerisinde modern bir biçimde dizayn edilmiş frigofrik araç filosuyla Türkiye’nin çeşitli bölgelerine ulaştırabilecek lojistik gücede sahip olan Cihangir Et, bu süreçteki en hızlı hizmeti sizlerle buluşturmaktadır.

En hijyenik şartlarda tüm üretim proseslerinin yurt dışından ithal makinalarla gerçekleştiği Cihangir Et tesislerinde gerçek kalite sizlerle buluşuyor.

Cihangir Et KONYA Ereğli'deki tesislerden tüketiciye kadar uzanan hizmet ağıyla toptan ve perakende et ve et ürünleri taleplerini profesyonel kadrosuyla hızlı ve sağlıklı bir şekilde veteriner hekim denetiminde karşılamaktadır.

Cihangir Et etlerini; KONYA Ereğli ve çevresindeki bölgelerde bulunan besicilerden kesinlikle doğal ortamlarda beslenen hayvanlardan sağlamaktadır.

Cihangir Et "kazancımız güvencenizdir" ilkesi doğrultusunda hizmetlerine devam etmektedir.

Bizler tüm çalışmalarımızın her noktasında tek bir duyguyla hareket ediyoruz... İnsana karşı hassasiyetimizle...

 

   
Anasayfa Kurumsal Referanslarımız İnsan Kaynakları İletişim
Web Tasarım
Dataviznet.Com